Kas ir rūpnieciskais putekļsūcējs? Rūpnieciskā putekļsūcēja struktūra ir izturīga, bieži izgatavota no tērauda, plastmasas vai ar apstrādātu cietu laku. Tam ir pietiekami mazs dzinējs, izmēra ziņā, lai to nepadarītu par ļoti smagu un neparocīgu, tomēr tas var radīt ievērojamu spiedienu un tādējādi garantēt augstu iesūkšanas efektivitāti. Daudzos gadījumos šie putekļsūcēji ir aprīkoti ar gumijas riteņiem, kas ļauj tiem viegli sekot operatoram uz jebkuras virsmas. Pērkot vai īrējot rūpniecisko putekļsūcēju, ir svarīgi izvērtēt veicamā darba priekšnoteikumus: 1. Vai ir jāuzsūc bīstami pulveri? 2. Vai ir jāuzsūc karsti pelni? 3. Vai ir jāuzsūc izlijis šķidrums vai applūdušas vietas, kur ir liels daudzums šķidruma? Putekļsūcēji, kas darbojas kopā ar citiem instrumentiem Rūpnieciskos putekļsūcējus var kombinēt ar citiem elektriskiem un / vai pneimatiskiem instrumentiem, piemēram, urbjiem, slīpēšanas mašīnām, griešanas asmeņiem utt. Parasti tos izmanto būvniecības objektos, darbnīcās, galdniecībās. Šim nolūkam paredzētie rūpnieciskie putekļsūcēji ir aprīkoti ar tālvadības sistēmu, kas ļauj: barot instrumentu tieši no putekļsūcēja, bet šādi putekļu sūcēji būs dārgāki. Standarta rūpnieciskie putekļu sūcēji būs lētāki, kā daži labi standarta putekļu sūcēji mājas vajadzībām. Vai ir jāuzsūc karsti priekšmeti, pelni? Rūpnieciskie putekļsūcēji ir svarīgi instrumenti gan lielās rūpnīcās, gan mazās darbnīcās (piemēram, maizes ceptuvēs vai konditorejas izstrādājumos). Piemēram, rūpnieciskā putekļsūcēja galvenie pielietojumi nelielā maizes ceptuvē varētu būt: maizes ceptuves vispārēja tīrīšana no miltiem. Šāda veida tīrīšanai ir ieteicams izmantot sertificētu putekļsūcēju, lai ievērotu pārtikas rūpniecības drošības noteikumus; krāsns iekšējās daļas tīrīšana: šim nolūkam ir izstrādāti augstas temperatūras izturīgi putekļsūcēji (līdz 200 ° C) droši karsta materiāla iesūkšanai. Ļoti specifiskās funkcijas, kas tiem ir, piemēram, alumīnija motora pamatne, nevis plastmasas, galva ir izgatavota ar novatorisku materiālu maisījumu, lai izturētu saskari ar karstām atliekām, filtrs, kas ideāli piemērots plāniem putekļiem un pelniem (filtri un caurules ir pārbaudītas līdz 200 ° C), kā arī drošības rokturis, padara šos putekļu sūcējus par īpaši efektīviem un funkcionāliem. Karstumizturīgie piederumi un filtri ļauj ātri un droši iztīrīt krāsnis, negaidot, kamēr tās atdziest, tādējādi palielinot produktivitāti. Tīrīšanas laikā jaudīga putekļsūcēja lietošana novērš putekļu izplatīšanos vidē, tādējādi padarot tos veselībai draudzīgākus un ērtākus. Visbeidzot, kompaktais un ergonomiskais dizains uzlabo manevrēšanas spēju putekļu sūcējam visās vietās, pat šaurākajās vietās.

Kāpēc un kad izvēlēties rūpniecisko putekļsūcēju?

Kāpēc un kad izvēlēties rūpniecisko putekļsūcēju?

Rūpnieciskie putekļsūcēji ir izstrādāti un ražoti, lai apmierinātu lietotāju īpašās vajadzības un veiktu īpašus uzdevumus, ar kuriem parasti ir grūti tikt galā.
Galvenās atšķirības starp rūpnieciskajiem putekļu sūcējiem un mājas modeļiem ir to efektivitāte un izturība.
Rūpnieciskajiem putekļsūcējiem ir raksturīga augsta veiktspēja, un tie ilgstoši var tikt darbināti. Tie ir izstrādāti tā, lai garantētu: Lielisku sniegumu; Ražošanas efektivitāti augstākajā līmenī, jo tie ilgstoši var strādāt nepārtraukti; Izmaksu un zaudējumu samazināšanu ilgstošas mašīnas darbības dēļ; Maksimāla efektivitāte, jo tiem piemīt tā sauktie absolūtie filtri (HEPA un ULPA), kuru filtrēšanas efektivitāte ir 99,99%.

Kas ir rūpnieciskais putekļsūcējs?

Rūpnieciskā putekļsūcēja struktūra ir izturīga, bieži izgatavota no tērauda, plastmasas vai ar apstrādātu cietu laku. Tam ir pietiekami mazs dzinējs, izmēra ziņā, lai to nepadarītu par ļoti smagu un neparocīgu, tomēr tas var radīt ievērojamu spiedienu un tādējādi garantēt augstu iesūkšanas efektivitāti. Daudzos gadījumos šie putekļsūcēji ir aprīkoti ar gumijas riteņiem, kas ļauj tiem viegli sekot operatoram uz jebkuras virsmas.

Pērkot vai īrējot rūpniecisko putekļsūcēju, ir svarīgi izvērtēt veicamā darba priekšnoteikumus:

1. Vai ir jāuzsūc bīstami pulveri?
2. Vai ir jāuzsūc karsti pelni?
3. Vai ir jāuzsūc izlijis šķidrums vai applūdušas vietas, kur ir liels daudzums šķidruma?

Putekļsūcēji, kas darbojas kopā ar citiem instrumentiem.
Rūpnieciskos putekļsūcējus var kombinēt ar citiem elektriskiem un / vai pneimatiskiem instrumentiem, piemēram, urbjiem, slīpēšanas mašīnām, griešanas asmeņiem utt. Parasti tos izmanto būvniecības objektos, darbnīcās, galdniecībās.
Šim nolūkam paredzētie rūpnieciskie putekļsūcēji ir aprīkoti ar tālvadības sistēmu, kas ļauj:

barot instrumentu tieši no putekļsūcēja, bet šādi putekļu sūcēji būs dārgāki. Standarta rūpnieciskie putekļu sūcēji būs lētāki, kā daži labi standarta putekļu sūcēji mājas vajadzībām.

Vai ir jāuzsūc karsti priekšmeti, pelni?

Rūpnieciskie putekļsūcēji ir svarīgi instrumenti gan lielās rūpnīcās, gan mazās darbnīcās (piemēram, maizes ceptuvēs vai konditorejas izstrādājumos).
Piemēram, rūpnieciskā putekļsūcēja galvenie pielietojumi nelielā maizes ceptuvē varētu būt: maizes ceptuves vispārēja tīrīšana no miltiem. Šāda veida tīrīšanai ir ieteicams izmantot sertificētu putekļsūcēju, lai ievērotu pārtikas rūpniecības drošības noteikumus; krāsns iekšējās daļas tīrīšana: šim nolūkam ir izstrādāti
augstas temperatūras izturīgi putekļsūcēji (līdz 200 ° C) droši karsta materiāla iesūkšanai. Ļoti specifiskās funkcijas, kas tiem ir, piemēram, alumīnija motora pamatne, nevis plastmasas, galva ir izgatavota ar novatorisku materiālu maisījumu, lai izturētu saskari ar karstām atliekām, filtrs, kas ideāli piemērots plāniem putekļiem un pelniem (filtri un caurules ir pārbaudītas līdz 200 ° C), kā arī drošības rokturis, padara šos putekļu sūcējus par īpaši efektīviem un funkcionāliem.
Karstumizturīgie piederumi un filtri ļauj ātri un droši iztīrīt krāsnis, negaidot, kamēr tās atdziest, tādējādi palielinot produktivitāti.
Tīrīšanas laikā jaudīga putekļsūcēja lietošana novērš putekļu izplatīšanos vidē, tādējādi padarot tos veselībai draudzīgākus un ērtākus.
Visbeidzot, kompaktais un ergonomiskais dizains uzlabo manevrēšanas spēju putekļu sūcējam visās vietās, pat šaurākajās vietās.