augstspeidiena mazgātāji inams.lv

Kā izvēlēties perfektu spiediena mazgātāju?

Augstspiediena mazgāšanas iekārtas

Kā izvēlēties perfektu spiediena mazgātāju?
Spiediena mazgātāju var izmantot neskaitāmas reizes. Tie var būt neticami noderīgi dažādiem uzdevumiem pie mājas, tāpēc ir svarīgi pārliecināties, ka iegādājaties piemērotāko savām vajadzībām.

Pareiza spiediena mazgātāja izvēle

Pirmais spiediena mazgātāja izvēles solis ir noteikt, kuras klases augstspiediena mazgātājs jums ir piemērotākais. Vienā minūtē no jūsu šļūtenes iztecēs vairāk ūdens, nekā no augstspiediena mazgātāja. Tas palielina spiedienu 4 reizes un vienlaikus samazina izmantotā ūdens daudzumu.

Patērētājs

Patērētāju spiediena mazgātāji ir par ļoti pieņemamām cenām.Patērētāju spiediena mazgātāji ir aprīkoti ar patērētāja klases motoru un sūkni. Šīs vienības nav paredzētas lietošanai katru dienu, bet gan mājas apstākļos, kurš vēlas katru nedēļu mazgāt automašīnu vai pavasarī tīrīt mājas fasādi un bruģi.

Pusprofesionāls

Pusprofesionālais augstspiediena mazgātājs mazina plaisu starp patērētāju un profesionālajām vienībām. Tie ir aprīkoti vai nu ar profesionālu sūkni un patērētāja motoru, vai ar profesionālu motoru un patērētāju sūkni. Šādi augstspiediena mazgātāji ir paredzēti ikdienas lietošanai, kas ir biežāk kā reizi nedēļā.

Profesionāls

Profesionālie mazgātāji ir izgatavoti ar profesionālu motoru un sūkni, kas nozīmē, ka profesionālu ierīci varat izmantot katru dienu. Ja jūs to darāt ar patērētāju ierīci, sūknis izdegs daudz ātrāk.

5 lietas, kas jāņem vērā, izvēloties sev piemērotāko spiediena mazgātāju

Spiediena mazgātājs ļauj ātrāk, labāk un vienkāršāk notīrīt dažādas lietas. Augstspiediena mazgātāji noņem uzkrāto pelējumu, netīrumus un daudz ko citu, lai atjaunotu virsmas sākotnējā stāvoklī.

Degvielas pret elektrisko
Tīriet un noslaukiet uz gāzi darbināmu spiediena mazgātāju, tas nedrīkst būt mitrs, slapjš. Gāzes spiediena mazgātāji ir jaudīgāki nekā elektriskie spiediena mazgātāji, lai tie varētu darbu paveikt efektīvāk.

Tīrīšanas jauda ir atslēga
Spiediena mazgātāja tīrīšanas jaudu nosaka divi kritēriji: tā radītais ūdens spiediens (PSI) un ūdens plūsma (GPM) caur mazgātāju. PSI un GPM kombinācija nosaka spiediena mazgātāja tīrīšanas jaudu (CP). CP piedāvā labākas norādes par iekārtas vispārējo veiktspēju, un tā ir noderīga, salīdzinot spiediena mazgātājus. Lai aprēķinātu CP, reiziniet spiediena mazgātāja maksimālo PSI vērtējumu ar tā GPM plūsmu (CP = PSI X GPM). PSI jeb "mārciņas uz kvadrātcollu" norāda uz to, cik lielu spiedienu mazgātājs spēj radīt ūdens plūsmu uz tīrāmās virsmas. Piemēram, sūkņa izsmidzināšanas pistolē ir liels ūdens spēks, bet
zema ūdens plūsma. GPM jeb "galoni minūtē" norāda ūdens daudzumu, ko spiediena mazgātājs izmanto, lai notīrītu netīrumus no tīrāmās virsmas. Neierobežota dārza šļūtene ilustrē ideju par lielu ūdens plūsmu un
mazu ūdens spēku.

Izturība
Izvēloties spiediena mazgātāju, noteikti ņemiet vērā, cik bieži plānojat to izmantot. Ja plānojat izmantot spiediena mazgātāju bieži / katru dienu, apsveriet modeli ar OHV motoru un komerciāla līmeņa trīskāršo sūkni, lai nodrošinātu papildu veiktspēju un uzticamību.

Sprauslas
Ir trīs galvenie spiediena mazgātāja sprauslu veidi. Pielāgojamas smidzināšanas sprauslas ļauj viegli mainīt smidzināšanas modeli no precīza uz plašu ventilatora smidzināšanu. Ātrās pievienošanas smidzināšanas uzgaļiem ir iepriekš definēti smidzināšanas paraugi precīzai kontrolei. Sprauslu sistēma ir unikāls sprauslu komplekts ar iepriekš iestatītiem spiediena un plūsmas iestatījumiem dažādiem darbiem.

Tīrīšanas sistēmas
Spiediena mazgātāji, kas aprīkoti ar mazgāšanas līdzekļa iesmidzināšanas sistēmu, automātisko sifonu un sajauc tīrīšanas līdzekļus ūdens plūsmā, lai vēl efektīvāk tīrītu. Papildu ērtībām dažiem modeļiem ir borta mazgāšanas līdzekļu tvertnes.