inams.lv pie sienas stiprināmie podi

Iebūvējamo podu rāmji un piekaramie tualetes podi

Iebūvējamo poda rāmji

Pie sienas piestiprināmie tualetes podi lieliski iederas mūsdienīgās vannas istabās. Aiz sienas tiek paslēpts viss mehānisms, tādējādi padarot telpu plašāku.

Piekaramo tualetes podu īpašības

Klasiskās cieši savienotie tualetes podi ir rentabli un viegli uzstādāmi. Kaut arī pie sienas piekaramie tualetes podi var būt nedaudz sarežģītāki, tomēr tie ir modernāki un ir higiēniskāki. Ja jūs izvēlaties pie sienas piestiprināmos tualetes podus, tad jums jāņem vērā: izvēloties rāmi, pamatojoties uz sienas un grīdas stiprinājumiem, paturot prātā, ka šī opcija nebūs iespējama, ja jums ir koka sienas un grīdas;
izlemjot par apvalka veidu, lai segtu rāmi. Jūsu izvēles iespējas ir flīzētas, krāsotas, ģipškartona, stikla vai gatavi apvalki (piemēram, stikla šķiedras). Jūsu izvēle būs atkarīga no rāmja, kā arī no jūsu gaumes un budžeta;
Ir arī vērts atzīmēt, ka jebkura veida remontdarbi vai apkopes darbi, kas tiek veikti ar piestiprināmiem tualetes podiem, būs grūtāki un dārgāki nekā tradicionālajiem modeļiem. Tomēr vidēja līmeņa un augstākās klases pie sienas piestiprināmie tualetes podu komplekti piedāvā augstu kvalitāti un uzticamību, lai panāktu labāku rezultātu. Sienas stiprināmie tualetes podi piedāvā arī šādas priekšrocības:
nepārspējamas higiēnas normas; atvieglota pieeja cilvēkiem ar kustību traucējumiem; lietotāja ērtības un mazāks troksnis; plašs dizaina klāsts, no kuriem izvēlēties.

Komforts un uzstādīšana

Pie sienas stiprināmie tualetes podi piedāvā paaugstinātu komfortu:
Tualetes poda augstums ir regulējams: tas ir svarīgi ikvienam. Atbalsta rāmis ļauj uzstādīt podu dažādos augstumos, kas nebūtu iespējams ar parasto tualetes podu. Poda augstumu var noregulēt uzstādīšanas laikā. Piemēram, standarta novietojums ir aptuveni 45 cm no gatavas grīdas, savukārt 50 cm augstums nodrošinās lietotāja ērtības vecāka gadagājuma cilvēkiem vai cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Piekaramie tualetes podi ir klusāki nekā standarta tualetes podi, jo skalošanas un uzpildes mehānisms ir ievietots rāmī. Tas nozīmē, ka nakts vidū jūs netraucēs
ūdens skaņa!

Efektīva tīrīšana labākai higiēnai

Šo tualetes podu dizains piedāvā arī uzlabotus higiēnas standartus:
ūdens padeves līnijas neesamība nozīmē mazāku putekļu uzkrāšanos uz virsmām;
piekārtā tualetes podu tīrīšanu padara vienkāršāku, jo tai ir vieglāk piekļūt.

Papildus iespējas piekaramajiem podiem
Ir vairākas papildu iespējas, kas paredzētas tīrīšanas atvieglošanai:
keramikas tualetes apmale ar anti-kaļķainu apstrādi; tualetes podi bez rāmjiem, lai novērstu baktēriju augšanu un optimizētu tīrīšanu; pret apkaļķošanās tualetes podi, lai novērstu kaļķainu izskatu; noņemams tualetes sēdeklis ērtākai apkopei.
Visbeidzot, apsveriet visus jums nepieciešamos standartus, kas izstrādāti, lai garantētu atkritumu novadīšanas efektivitāti, tualetes poda izturību pret tīrīšanas līdzekļiem, dažādu sastāvdaļu savienojumu standarta izmērus, tualetes vāka izturību un skalošanas mehānisma uzticamību.

Rāmja izvēle sienas tualetes podam

Tualetes podu stiprināšanai paredzētie rāmji ir metāla konstrukcijas, kas kalpo kā skelets. Tie atbalsta ne tikai tualetes podu, bet arī skalošanas mehānismu, caurules, skalošanas pogu, plāksni un apvalku, kas ir paredzēts, lai uzlabotu pie jūsu sienas piekārtā tualetes poda izskatu. Ir trīs veidu atbalsta rāmji: sienas, grīdas un universālie. Jūsu izvēle būs atkarīga no jūsu vannas istabas grīdas un sienu virsmas:
Sienu rāmji parasti tiek piestiprināti pie mūra, ķieģeļu vai bloku sienas;
Grīdas rāmji atrodas tieši uz grīdas, un tāpēc tiem jābūt izgatavotiem no betona, lai nodrošinātu stabilitāti; Universālos stiprinājuma kronšteinus var piestiprināt gan pie sienām, gan pie grīdas. Šī montāža piedāvā daudz izturīgāku un stabilāku atbalstu nekā pārējie divi veidi. Tā ir metode, ko parasti izmanto jaunbūvē un remonta darbos.

Tualetes rāmju uzstādīšanas nosacījumi

Tualetes rāmjus nevar uzstādīt, ja:
Ir ģipškartona sienas;
Koka sienas un grīdas.

Uz koka grīdām ir iespējams uzstādīt tualetes rāmjus. Tomēr ieteicams nostiprināt vietu, kur atradīsies tualetes poda rāmis. Ja jūsu siena ir pārklāta ar ģipškartona plāksni, atbalsta rāmis jums jāpiestiprina tieši pie mūra, jānoņem daļa vai visas ģipškartona plāksnes.